غذای آماده

آش جو اليت

تعداد نظرات 0
5,000 تومان 4,600 تومان

آش غذایی سنتی مخصوص خوانواده‌های ایرانی است که الیت آن را در ۳۰ دقیقه برای شما آماده میکند. آش جو الیت حاوی سبزیجات درجه ۱، جبوبات و جو پرک نیم پز و ادویه جات می‌باشد که در کنار پخت سریع، خوش طعم و خوش عطر است.

آش سبزيجات اليت

تعداد نظرات 0
5,000 تومان 4,700 تومان

آش غذایی سنتی مخصوص خوانواده‌های ایرانی است که الیت آن را در ۳۰ دقیقه برای شما آماده میکند. آش سبزی الیت حاوی سبزیجات درجه ۱، عدس و جو پرک نیم پز و ادویه جات می‌باشد که در کنار پخت سریع، خوش طعم و خوش عطر است. آش غذایی سنتی مخصوص خوانواده‌های ایرانی است که الیت آن را در ۳۰ دقیقه برای شما آماده میکند. آش سبزی الیت حاوی سبزیجات درجه ۱، عدس و جو پرک نیم پز و ادویه جات می‌باشد که در کنار پخت سریع، خوش طعم و خوش عطر است. محتویات بسته را با 4 لیوان آب سرد مخلوط کنید و ظرف را روی حرارت گذاشته تا محتویات آن کاملا بجوشد سپس روی حرارت ملایم به مدت 15دقیقه به آرامی هم بزنید.

برنج زعفرانی هانی

12,500 تومان 11,800 تومان

ترکیبات: برنج زعفرانی 330 گرمی هانی تشکیل شده از برنج، روغن نباتی مایع، نمک تصفیه خوراکی، زعفران.

پاستا نيمه آماده پروانه اي با طعم سبزيجات تک

تعداد نظرات 0
6,900 تومان 6,700 تومان

- ترکیبات : آرد سمولینا، پودر پنیر، پودر سیر، قارچ،‌ جعفری، فلفل، پودر سیر، زیره،‌ نمک پاستا نیمه آماده پروانه ای سبزیجات

پاستا نيمه آماده پروانه سبزيجات با طعم قارچ وپنير

تعداد نظرات 0
6,900 تومان 6,700 تومان

شرکت تولیدی تک ماکارون برای هر سلیقه ای محصولی دارد.علاقه مندان به ماکارونی می توانند در سبد غذایی بزرگ محصولات تک ماکارون، محصولی با نام پاستا نیمه آماده یا ماکارونی پیش پخت بیابند که در طعم ها و اشکال مختلف تولید می شود و با هر ذائقه ای سازگاری دارد. سس پودری آماده داخل بسته این محصولات، به کسانیکه وقت کافی برای تهیه یک غذای خوشمزه را ندارند کمک می کند تا در زمان بسیار کم، غذایی لذیذ و با کیفیت تهیه نمایند.

پاستا نيمه آماده پنه ريگاته تنوري تک

تعداد نظرات 0
6,900 تومان 6,700 تومان

- ترکیبات : سمولینا، پودر طعم دهنده تنوری، نمک تصفیه، پودر فلفل سیاه، آرد گندم، سیر، زردچوبه، پودر آب پنیر،‌ سبزیجات (پاپریکا، گشنیز)

پاستا نيمه آماده پيکولي کچاپ تک

تعداد نظرات 0
6,900 تومان 6,700 تومان

- ترکیبات : سمولینا، پودر طعم دهنده کچاپ، نمک تصفیه، پودر گوجه فرنگی، پودر فلفل سیاه، آرد گندم، سیر، پاپریکا، آویشن، جعفری داخل بسته‎بندی پیکولی با طعم کچاپ، پاکت سس پودری محصول قرار دارد که به سرعت و سادگی، طعم فوق‌العاده‌ای را به پاستا می‌دهد.

پاستا نیمه آماده پنیر وقارچ تک

6,900 تومان 6,700 تومان

پاستا نیمه آماده را درون ظرف مناسب ریخته و کره (25 گرم) یا روغن (4 قاشق غذاخوری) و 2 لیوان آب و 1 لیوان شیر به آن اضافه نمایید، درب ظرف را باز بگذارید، محتویات را تا جوش آمدن حرارت داده و به آرامی بهم بزنید تا سس در سطح پاستا یکنواخت توزیع گردد، 15 تا 20 دقیقه با شعله ملایم حرارت دهید تا سس آن به غلظت مطلوب برسد. (گرم مصرف نمایید.)

جوجه کباب هانی

17,000 تومان 16,200 تومان

جوجه کباب (پخته شده و کباب شده) این جوجه کباب‌ها زعفرانی هستند. جوجه کباب هانی تا 24 ساعت پس از باز کردن قابل استفاده است و 285 گرم وزن دارد. از ویژگی‌های این محصول بسته‌بندی محکم و اطمینان‌بخش آن است که برای محیط زیست هم خطری ندارد. برای گرم کردن چوجه کباب هانی می‌توانید مستقیم از ماکروویو استفاده کنید. البته برای گرم شدن بهتر نیاز است که در آن باز باشد.

حليم اليت

تعداد نظرات 0
3,500 تومان 3,200 تومان

حلیم الیت لعابدار و خوش طعم، الیت وعده غذایی پر انرژی حلیم را فقط در ظرف ۳۰ دقیقه برای شما آماده میکند، این محصول شامل آرد گندم، پرک گندم، عصاره پرتئین گیاهی و دارچین است که حلیمی خوش طعم و غلیظ را برای شما به ارمغان می‌آورد. حلیم تهیه شده از آرد گندم، پرک گندم، نشاسته گندم، روغن هیدروژنه گیاهی، شکر، نمک، عصاره ی پروتئین گیاهی، دارچین، مونو سدیم گلوتامات