ماست, دوغ, کشک

دوغ نايلوني 1ليتري کاله

تعداد نظرات 0
2,900 تومان

این دوغ پس از اتمام تولید دوباره تحت فرآیند گرمادهی و پاستوریزاسیون قرار می‌گیرد تا باکتری‌های مضر آن از بین برود. هم‌چنین ماندگاری آن را افزایش داده و از گازدار شدن آن جلوگیری می‌شود. همچنین بسته‌بندی این محصول به گونه‌ای است که قیمت تمام شده آن را کاهش داده است. مواد تشکیل‌دهنده شیر تازه گاو، استارتر، نمک، آب آشامیدنی، طعم دهنده مجاز پونه و نعنا

دوغ 1.5 ساده خوشگوار

6,800 تومان 6,300 تومان

دوغ، یکی از نوشیدنی های پرطرفدار ایرانی هاست و از سال های دور سر سفره ی غذا حاضر بوده است. در قدیم، ماست و آب را مخلوط می‌کردند و در مشک می‌ریختند؛ پس از جداسازی کره، مایعی باقی می‌ماند که دوغ بود. اما امروزه شرکت ها با روش های صنعتی، دوغ پاستوریزه تولید می‌کنند. دوغ بدون گاز خوشگوار ، معمولا با گیاهان خشک مثل پونه، نعنا و … طعم دار می‌شود و صرف‌نظر از طعم دلپذیرتر آن، خواص بالاتری به این نوشیدنی اضافه می‌شود

دوغ 1.5 ليتري گلپري هراز

تعداد نظرات 0
7,000 تومان

مصرف دوغ به دلیل دارا بودن کلسیم و ویتامین، پوسیدگی دندان ها را کاهش داده و به دلیل دارا بودن باکتری های مفید از جمله استرپتوکوکوس، ترموفیلوس، ولاکتوباسیلوس، بولگاریکوس بر حفظ سلامت گوارش موثر بوده و سبب عدم رشد میکروارگانیسم های مضر می شود، همچنین مصرف این نوشیدنی به عنوان یک نوشابه لبنی، یک چهارم نیاز روزانه بدن به کلیسم را تامین می کند. دوغ بهتر است بدون گاز و کم نمک بوده، زیرا دوغ پر نمک میزان ابتلا به بیماری های قبلی، عروقی و نیز فشار خون را افزایش می دهد. گلپر گیاهی است معطر که می‌توان از تمام بخش ‌های آن در صنعت غذا و دارو استفاده کرد. مقوی معده و سایر اندام‌ های گوارش است. ضد نفخ است.

دوغ 1.5 ليتري نعناع هراز

تعداد نظرات 0
6,800 تومان

دوغ یک نوشیدنی لبنی بسیار سالم است که می تواند به جای نوشابه های گازدار درسفره غذایی ایرانی جای بگیرد. یک لیتر از این نوشابه مفید می تواند یک چهارم نیاز روزانه به کلسیم و ویتامین های B12-B6-B2را تامین کند .بر خلاف نوشابه های گازدار که به دلیل وجود اسید فسفریک موجب دفع کلسیم از بدن می شوند، دوغ حاوی کلسیم بالا بوده که در تقویت استخوانها بسیار مفید و موثر می باشد. ترکیبات ویژه دوغ و اسیدیته آن سبب افزایش حرکات دودی روده شده و تخلیه روده را تسریع می نماید. دوغ سبب شادابی و طراوت پوست میگردد.ارزش غذایی دوغ همان ارزش غذایی شیر می باشد و به دلیل داشتن خواص ماست به عنوان یک نوشابه با ارزش غذایی بالا پیشنهادمی گردد.

دوغ 1.5 ليتري کفير کاله

تعداد نظرات 0
7,500 تومان 7,200 تومان

نوشیدنی کفیر حاوی باکتری های مفید و فعالی است که برای سیستم گوارش، سیستم عصبی و ایمنی بدن بسیار مفیدند و به شادابی و زیبایی پوست کمک می کنند. همچنین این نوشیدنی باعث شادابی و سرزندگی هم می‌شود. کفیر از لحاظ درمانی و تغذیه ای، در سراسر جهان شناخته شده است و انواع نوشیدنی آن مورد استفاده قرار میگیرد.

دوغ 1/5 چوپان

7,000 تومان 6,800 تومان

دوغ گرمادیده بدون گاز با طعم نعنا ترکیبات: ماست، نمک خوراکی، افشره گیاهی (نعنا)، آب دوغ نوشیدنی سنتی است که از دیرباز تاکنون در سفره‌های ایرانی دیده شده و طرفداران بسیار زیادی دارد. این نوشیدنی سفید رنگ از مخلوط آب، ماست و مقدار کمی نمک تولید می‌شود و کالری آن بسیار پایین است. دوغ با طعم نعنا چوپان حجم 1.5 لیتر تولید و به بازار عرضه شده است.

دوغ 1/5 ليتري عاليس - نعنا

6,800 تومان 6,300 تومان

مصرف دوغ به دلیل دارا بودن کلسیم و ویتامین، پوسیدگی دندان ها را کاهش داده و به دلیل دارا بودن باکتری های مفید از جمله استرپتوکوکوس، ترموفیلوس، ولاکتوباسیلوس، بولگاریکوس بر حفظ سلامت گوارش موثر بوده و سبب عدم رشد میکروارگانیسم های مضر می شود، همچنین مصرف این نوشیدنی به عنوان یک نوشابه لبنی، یک چهارم نیاز روزانه بدن به کلیسم را تامین می کند. دوغ بهتر است بدون گاز و کم نمک بوده، زیرا دوغ پر نمک میزان ابتلا به بیماری های قبلی، عروقی و نیز فشار خون را افزایش می دهد. نعناع باد شكن است و سبب کاهش گاز معده و روده است. نعناع ضد تشنج و ضد سرفه است. نعناع در درمان سرماخوردگی و آنفوانزا کاربرد دارد. نعناع كرم‌های روده و معده را می‌کشد.

دوغ 1/5 ليتري گاز دار کاله

تعداد نظرات 0
7,500 تومان 7,200 تومان

دوغ یکی از فرآورده‌های مشتق از شیر است که از قدیم در فرهنگ ما جایگاه ویژه‌ای داشته است. دوغ از اختلاط ماست، آب و نمک با ترکیبات مختلف تهیه می‌شود. دوغ گازدار کاله بی‌شک یکی از بهترین دوغ‌های گازدار در بازار است. مخمرهای مورد استفاده در این محصول به گونه‌ای است که طعم بی‌نظیری را برای آن رقم زده است. این محصول علاوه بر مزایای تغذیه‌ای، حاوی باکتری‌های مفیدی است که اثرات زیادی بر سلامت دستگاه گوارش به جای می‌گذارد. مواد تشکیل‌دهنده : شیر، نمک، طعم دهنده گياهی،استارتر ترموفیل،مخمر ساکارومایسس،آب آشامیدنی

دوغ 2ليتري پگاه

تعداد نظرات 0
8,000 تومان 7,800 تومان

دوغ نام گونه ‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست بدست آید. دوغ در گذشته یکی از فراورده‌ های جانبی کره محسوب می ‌شد. برای تهیه آن، ابتدا ماست پرچرب را با آب رقیق می‌کردند، سپس با استفاده از مشک، چربی آن جدا شده و باقی ‌مانده به عنوان دوغ مصرف می ‌شده است. دوغ به دلیل طبیعت سرد، علائم گرمازدگی، خستگی و عطش را التیام بخشیده و مانند ماست، حاوی میکروارگانیسم‌ های زنده و مفیدی است که از رشد و تکثیر بسیاری از باکتری‌ های مضر در دستگاه گوارش جلوگیری می‌کند.

دوغ آبعلي بدون گاز 1ليتري

تعداد نظرات 0
6,000 تومان 5,800 تومان

دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست بدست آید. دوغ در گذشته یکی از فراورده‌ های جانبی کره محسوب می‌شد. برای تهیه آن، ابتدا ماست پرچرب را با آب رقیق می‌کردند، سپس با استفاده از مشک، چربی آن جدا شده و باقی ‌مانده به عنوان دوغ مصرف می‌ شد. ترکیبات محصول: آب آشامیدنی، ماست، استارترماست، نمک طعام، طعم دهنده نعناع، گازکربنیک

دوغ بطري 250 سي سي پت پگاه

تعداد نظرات 0
1,500 تومان 1,400 تومان

دوغ اصیل ترین نوشیدنی ایرانی و نسبت به شرایط جغرافیایی و قومی هر منطقه گیاهان و مواد مختلفی به آن اضافه می‌شود اما دوغ گیاهان کاله نوشیدنی‌ای سنتی با طعم نعناع و پونه است. این محصول دارای ثبات کیفیتی بالا و رایحه‌ای طبیعی است. این دوغ پس از اتمام تولید دوباره تحت فرآیند گرمادهی و پاستوریزاسیون قرار می‌گیرد تا باکتری‌های مضر آن از بین رود. فرآیند گرمادهی سبب افزایش ماندگاری محصول شده و از گازدار شدن آن جلوگیری می‌کند. مواد تشکیل‌دهنده شیر تازه گاو، استارتر، نمک، آب آشامیدنی، طعم دهنده مجاز

دوغ بطري 250 سي سي فرامان

تعداد نظرات 0
1,800 تومان 1,500 تومان

مواد تشکیل‌دهنده : شیر تازه گاو، استارتر، نمک، آب آشامیدنی، طعم دهنده مجاز دوغ اصیل ترین نوشیدنی ایرانی و نسبت به شرایط جغرافیایی و قومی هر منطقه گیاهان و مواد مختلفی به آن اضافه می‌شود اما دوغ گیاهان کاله نوشیدنی‌ای سنتی با طعم نعناع و پونه است. این محصول دارای ثبات کیفیتی بالا و رایحه‌ای طبیعی است. این دوغ پس از اتمام تولید دوباره تحت فرآیند گرمادهی و پاستوریزاسیون قرار می‌گیرد تا باکتری‌های مضر آن از بین رود. فرآیند گرمادهی سبب افزایش ماندگاری محصول شده و از گازدار شدن آن جلوگیری می‌کند.

دوغ پت 1.5 ليتري پگاه سنتي ويژه

تعداد نظرات 0
6,500 تومان

دوغ از مخلوط کردن ماست، آب، نمک، ادویه‌جات ( نعناع و پونه ) و دیگر مواد افزودنی تهیه می شود. دوغ تامین کننده یک چهارم نیاز روزانه کلسیم بدن است و حاوی ویتامین‌های B2, B6, B12 است که به همین سبب در استحکام استخوانها نقش به سزایی دارد. همچنین وجود باکتری‌ های مفیدی چون استرپتوکوکوس، ترموفیلوس و لاکتوباسیلوس بولگارس در دوغ، این نوشیدنی اثرات بسیار مفیدی بر سلامت دستگاه گوارش دارد و مانع از رشد ارگانیسمهای مضر می‌شود.