کیک و بیسکوئیت

بيسکوئيت 220 گرمي سلامت

تعداد نظرات 0
4,000 تومان

بیسکویت سلامت با طعم نارگیل، تولید شده در شرکت سلامت فرد با بیش از چهل سال سابقه درخشان در صنایع غذایی، یکی از پیشگامان صنعت بیسکوییت و شیرینی ایران، می باشد.

بيسکوئيت 350 گرمي عسلي مادر ويتانا

6,000 تومان 5,700 تومان

سرشار از اسیدهای آمینه ضروری حاوی جوانه گندم سرشار از املاح ضروری حاوی ویتامین های محلول در چربی حاوی فیبر محلول منبع مناسب کربوهیدرات و پروتئین ترکیبات:آرد گندم، شکر،عسل، چربی شیرینی آردی، شیر خشک بدون چربی، تخم مرغ مایع، شربت اینورت، عصاره مالت، جوانه گندم، نمک طعام، بیکربنات آمونیوم، بیکربنات سدیم، طعم دهنده طبیعی وانیل، آب آشامیدنی بدون روكش، بدون مغز، بدون سبوس، فاقد تزیین، با عسل

بيسکوئيت با کرم کاکائويي تست ايت شيرين عسل

تعداد نظرات 0
2,500 تومان

در میان تمام تنقلات موجود در فروشگاه‌های کوچک و بزرگ، بیسکوییت همیشه گزینه‌ای سالم‌تر به حساب می‌آید. علت این امر استفاده از غلات در این نوع خوراکی محبوب است. اگر شما نیز به فکر خرید نوعی بیسکوییت با طعمی متفاوت هستید، بیسکوییت با کرم کاکائویی «شیرین عسل» پیشنهادی خاص محسوب می‌شود. وانیل و کاکائو ازجمله موادغذایی هستند که استفاده از آن‎ها در کنار یکدیگر طعمی خاص و به‌یادماندنی ایجاد می‌کند. کاربرد وانیل و کاکائو، این بیسکوییت کرمدار را به یک میان‌وعده‌ی خوشمزه و عالی تبدیل کرده است. برای تجربه‌ی این طعم می‌توانید بیسکوییت را همراه با چای یا شیر گرم میل کنید. به‌علت بسته‌بندی نسبتا کوچک این محصول قادر هستید آن را داخل کیفتان قرار دهید و درنتیجه در هر جایی به آن دسترسی داشته باشید.

بيسکوئيت پتي بور شيري شيرين عسل

تعداد نظرات 0
2,000 تومان

ترکیبات :آرد گندم،شکر،روغن نباتی هیدروژنه،شیر خشک،اینورت،آرد ذرت،گلوکز،عصاره مالت،نشاسته گندم،بیکربنات آمونیوم،نمک طعام و َلسیتین سویا.

بيسکوئيت پتي بور نارگيکي باغ وحش شيرين عسل

تعداد نظرات 0
1,000 تومان

ترکیبات :آرد گندم،شکر،روغن نباتی هیدروژنه،شیر خشک،اینورت،آرد ذرت،گلوکز،عصاره مالت،نشاسته گندم،بیکربنات آمونیوم،نمک طعام و َلسیتین سویا.

بيسکوئيت پتي بور وانيلي شيرين عسل

تعداد نظرات 0
1,700 تومان

ترکیبات :آرد گندم،شکر،روغن نباتی هیدروژنه،شیر خشک،اینورت،آرد ذرت،گلوکز،عصاره مالت،نشاسته گندم،بیکربنات آمونیوم،نمک طعام و َلسیتین سویا.

بيسکوئيت تارت قلبي ويتانتا24ع

1,800 تومان

بیسکوتارت، یک بیسکویت لقمه‌ای است که با مقدار قابل توجهی شکلات ترکیب شده است. وجود شکلات در قسمت گود این بیسکویت از تماس آن با دست مصرف‌کننده جلوگیری می‌کند و به‌راحتی قابل استفاده است. مقوای محافظ در بسته‌بندی این محصول از شکسته‌شدن آن در هنگام حمل‌ونقل جلوگیری می‌کند. ترکیب خوش‌طعم پودر کاکائو و شیر خشک در قسمت شکلاتی پخت منحصر به فرد با فرهای آلمانی و قوی‌ترین تکنولوژی روز امکان مصرف به‌عنوان میان‌وعده دارای طرح قلبی

بيسکوئيت تيويکا شيري شکلاتي ويتانا 85 گرمي

تعداد نظرات 0
1,800 تومان

بیسکویت کرمدار شکلاتی 85 گرمی تیویکا ویتانا ترکیبات :آرد گندم،شکر،روغن نباتی هیدروژنه،شیر خشک،اینورت،آرد ذرت،گلوکز،عصاره مالت،نشاسته گندم،بیکربنات آمونیوم،نمک طعام و َلسیتین سویا.

بيسکوئيت جو دوسر ساده -کاکائو 24 عدي ستاک

تعداد نظرات 0
2,500 تومان

بیسکوییت جو دوسر ساده ستاک با عصاره توت ترکیبات :آرد گندم،شکر،روغن نباتی هیدروژنه،شیر خشک،اینورت،آرد ذرت،گلوکز،عصاره مالت،نشاسته گندم،بیکربنات آمونیوم،نمک طعام و َلسیتین سویا.

بيسکوئيت ساقه طلائي مينو

تعداد نظرات 0
3,000 تومان

ترکیبات: آرد گندم، شکر، مارگارین، آرد سبوس، دار، شربت اینورت، عصاره مالت، بی کربنات سدیم(E500) ، اسید سیتریک(E330)، لسیتین(E332)، نمک طعام. غنی از فیبر و ویتامین های گروه B. فاقد هرگونه رنگ و اسانس.

بيسکوئيت شکلاتي بزرگ کوپا

تعداد نظرات 0
1,500 تومان

ویفر با روکش شکلات شیری کوپا مقدار 32 گرم یکی از انواع ویفرهاست. این محصول دارای روکشی شیری است که طعمی متفاوت و خوشمزه دارد. کرم قرارگرفته بین لایه‌های ویفر، طعم آن را تعیین می‌کند اما در بعضی از مدل‌ها، روکشی از شکلات بروی آن کشیده شده تا جذاب‌تر و البته خوش‌مزه‌تر شود؛ همچنین در بعضی از طعم‌ها، مانند طعم کاکائویی، رنگ ویفر نیز تغییر می‌کند. وجود ویفرها در اندازه‌های مختلف این امکان را فراهم می‌کند تا بر اساس نیاز، بتوان حجم دلخواه را انتخاب کرد. ویفر باروکش شکلات شیری کوپا مقدار 32 گرم محصولی متفاوت و خوشمزه برای کودکان و بزرگ‌سالان است.

بيسکوئيت مغزدار بادام زميني هاي باي شيرين عسل

تعداد نظرات 0
1,500 تومان

ترکیبات بیسکویت دورنگ های بای شیرین عسل: آرد گندم، شکر، روغن نباتی، روغن جانشین کره کاکائو (بر پایه روغن پالم)، نشاسته گندم، پودر کاکائو، تخم مرغ، پودر بادام زمینی , خمیر فندق، گلوکز، شیرخشک، لسیتین سویا، نمک طعام، وانیلین، بیکربنات سدیم و اسیدسدیم پیرو فسفات

بيسکوئيت ميني کوکي با مغز شکلات فندق ويتانا

تعداد نظرات 0
5,000 تومان

بیسکویت مینی پذیرایی فندقی ویتانا دارای مغز شکلاتی با طعم فندق است. در شرایط آب و هوایی مختلف این محصول تازگی خود را حفظ می‌کند. برای توجه بیشتر به سلامت شما عزیزان، بیسکویت مینی پذیرایی فاقد هرگونه مواد نگه‌دارنده و رنگ مصنوعی است.